Ekstreem.ee meeskond

Leivo Sepp

Leivo Sepp

Meie raudmees: kui ühel tiimiliikmel on vaja üle tiigi ujuda, torni otsa ronida või muud keerulist teha, teeb seda tema.

http://leivo.ekstreem.ee

Kaja Sepp

Kaja Sepp

Meie kanuujuht jõgede risus ja järvede avaveel. Ja loomulikult meie segaja, tänu kellele sai meist segavõistkond.

http://kaja.ekstreem.ee

Alar Jõeste

Alar Jõeste

Meie kaardi- ja kompassiguru, kelle kannul on lisaks meile nii mõnigi teine võistkond leidnud punkti või tee võsast välja.

http://users.emt.ee/alar

Rogain 8h


6.10.2007 Jägala
Koht Klass Võistkond Liikmed Punkte Aeg DD HD HH DD40 HD40 HH40 JJ18 VV55 PERE
1 HH SKM! 140! Armo Hiie, Silver Eensaar, Marek Nõmm 135 07:52:11 1
2 HH40 Aega küll! Olav Karu, Ulvar Pavlov 134 07:52:44 2 1
3 HH Comeback Jürgen Einpaul, Olavi Ottas 133 07:47:04 3
4 HH SP/If Latvia (LAT) Ainars Skrubis, Kaspars Bekeris 131 08:00:52 4
5 HD CUIS Merike Vanjuk, Ilmar Kink 127 07:44:20 1
6 HH40 Club 33 Mati Preitof, Eduard Pukkonen 127 07:48:48 5 2
7 HH E pur si muove Tanel Kannel, Karli Lambot 127 07:55:33 6
8 HH Medisoft Kaido Hallik, Martti Mikk 121 07:51:39 7
9 HH Kägu on tegelt merelind Andres Hiiemäe, Erik Saarts 119 07:43:04 8
10 PEREHH Pelljad Erki Pellja, Raivo Pellja 120 08:00:26 9 1
11 HH Vaude Riho Roopõld, Tiit Tähnas 118 07:47:20 10
12 HH40 Mona (LAT) Nikolajs Lucans, Valdis Kokoriss, Janis Nagelis 118 07:49:02 11 3
13 HH JEAH! Enn Jaama, Andres Hummal 117 07:48:08 12
14 HD WILO team Piia Paasma, Tõnu Lillelaid 117 07:48:33 2
15 HH Bona Fide Mairolt Kakko, Mart Jakobson 117 07:49:35 13
16 HH Mums ir skaistas kajas Mattias Rennel, Jaagup Truusalu 117 07:56:26 14
17 HH Läbikukkujad Margus Klementsov, Jaanus Reha 116 07:41:03 15
18 HH Teadmata kadunud Andrus Kasekamp, Andi Linn 116 07:54:09 16
19 HH Känguru Kängus Antti Roose, Hannes Luidalepp 116 07:59:11 17
20 HH üSP Indrek Tomingas, Marion Adusoo, Risto Randma 123 08:06:53 18
21 HH40 Gäng Aleksander Pritsik, Jaak Väärsi 115 07:35:14 19 4
22 HH Geomafia (LAT) Guntars Rubenis, Martins Vimba 115 07:45:46 20
23 HD WM-data Maret Vaher, Tarvo Avaste 115 07:55:46 3
24 HH40 Atti Madis Tiik, Meelis Atonen 113 07:34:45 21 5
25 HD Carramba Jana Kink, Lauri Lahtmäe 113 07:36:52 4
26 HH Orvand@energia Rein Rooni, Kristian Pilbas 113 07:50:34 22
27 HH Manza Tõnu Kits, Siim Kokk, Kaido Kaarli 113 07:55:44 23
28 HH Suprema Rene Käsik, Taavi Kainel, Alar Ehandi 112 07:53:18 24
29 HD Ah! Teem ära! Margit Ani, Toomas Tarve 111 07:44:16 5
30 HD OK West Heidi Sild, Ville Vinkel 111 07:51:18 6
31 HD Metsapeatus Viljar Grauen, Jaak Evert, Risto Laanoja, Evelin Grauen 110 07:54:35 7
32 HD 2 Wet Shirts (LAT) Valters Kaminskis, Inguna Valdmane 109 07:39:20 8
33 HD ViXotaji (LAT) Raimonds Lapins, Sigita Jansone, Arturs Liepins 109 07:56:08 9
34 PEREHD Peraküla krupp Kadi-Liis Minn, Andres Minn 109 07:58:27 10 2
35 JJ18HH Rakvere Dream Team Ain Roosimägi, Priit Randman, Tõnis Tulp 110 08:00:06 25 1
36 HH MI7 Indrek Saarepera, Martin Aunin 108 07:58:57 26
37 HH OK Composter Joonas Väärtnõu, Kaarel Barinov 105 07:55:01 27
38 HD40 Mona-X (LAT) Baiba Ozola, Peteris Zarinš 105 07:55:27 11 1
39 HD40 SUVI Marje Viirmann, Andres Sune 104 07:34:17 12 2
40 HH Aktiivikeskus Veikko Tamlak, Enn Mägi 104 07:49:21 28
41 HH40 Kala jälg vees Andres Talver, Priit överus 104 07:54:53 29 6
42 HH Jänhestä pyydämään Jarek Jõepera, Margus Uudam, Villem Tõnisberg 103 07:47:23 30
43 VV55HH Männiunt Riho Männi, Rein Unt 103 07:49:54 31 7 1
44 PEREHH RogGrupp Viru Mihkel Viru, ülo Viru 103 07:54:29 32 3
45 VV55HH RR Rein Kriks, Rein Hanstein 104 08:00:21 33 8 2
46 HH40 Hiidlased Jaan Kallisma, Toomas Mast 102 07:31:49 34 9
47 HD SMI Mariann Sulg, Enn Pärt, Tarmo Tolm 102 07:48:07 13
48 HH Jorika CC (LAT) Andis Malejs, Indulis Abolins 101 07:45:33 35
49 HH Mehed metsast Indrek Karolin, Meelis Merenäkk 101 07:50:13 36
50 HH BEBRI (LAT) Agnis Graudulis, Sandis Petersons 101 07:54:35 37
51 HD LSF PT ERDE FA Reigo Lehtla, Miina Käos 101 07:59:01 14
52 HH40 Interwest2M Vahur Hollo, Arvi Käärd 100 07:38:49 38 10
53 HH MKV Vahur Vaiksaar, Mait Vaiksaar, Kaarel Kallas 100 07:55:21 39
54 HH Lido zemu J (LAT) Gatis Zogla, Arturs Zogla 100 07:55:37 40
55 HD Ruuben ja Nele Katri Saar, Andres Pae 100 07:59:01 15
56 HH TJ Turbutiim Jaanus Bauman, Tauno Hang 99 07:27:54 41
57 JJ18HD Elk, Stag, Doe (LAT) Edijs Avens, Janis Miezitis, Madara Stapane 99 07:47:10 16 2
58 HD Ekstreem.ee Leivo Sepp, Kaja Pino, Alar Jõeste 99 07:48:45 17
59 HH Finest (FIN/EST) Vesa Keinänen, Ove Uhtlik 99 07:50:43 42
60 HD Jopeklubi.kom Emeri Lepp, Signe Raidmets 99 07:52:58 18
61 HD Jänhestä püüdemä Anni Raudsepp, Sulev Kraam 99 07:53:15 19
62 HH Matrix Andrus Jakobson, Margus Kandelin, Taivo Daub 99 07:56:06 43
63 HH SPb Rogain-club (RUS) Alexey Ozerov, Alexander Kopelevich 99 07:58:14 44
64 HH Põlvamees põline rikas Keio Hämäläinen, Priit Kuljus, Kaarel Kork 99 07:58:17 45
65 HD SaMa Sander Blehner, Margit Blehner 98 07:34:30 20
66 HD Sootupsud Viivi-Anne Soots, Evelin Soots, Jaanus Soots, Raivo Erik 98 07:45:43 21
67 VV55HH ISC Arvo Kivikas, Johannes Tasa 98 07:50:58 46 11 3
68 JJ18HD Mass maksab Sven Oras, Tauno Tiirats, Hannula-Katrin Pandis 98 07:53:22 22 3
69 HH40 Tuuletallajad Veljo Kimmel, Rain Vellerind, Villu Zirnask 98 07:57:28 47 12
70 HD40 Põder (LAT) Gerda Sirma, Arne Lusis 101 08:02:03 23 3
71 HH Kana Tee Peekoni Saarele Kaupo Voormansik, Jaan Jänes 97 07:37:52 48
72 HD40 Lynx-lynx Tõnu Ilves, Elin Ilves 97 07:39:44 24 4
73 HH40 A-Hoi, Bebra kungs! Urmas Tammemäe, Raul Olesk 96 07:14:16 49 13
74 HD40 Rohelised Anneli Rämmann, Andrus Rämmann 96 07:40:25 25 5
75 HH Elisa arendajad Martti Kuldma, Jaanus Loitmaa, Juri Dushko 96 07:43:55 50
76 HH40 Siilid udus Arvo Raja, Mati Tatrik 96 07:44:44 51 14
77 HH Ekstreempark Väino Ellamik, Peeter Hendrikson, Tõnu Hendrikson 96 07:59:44 52
78 HH40 Havi käsul Paul Aug, Tiit Olju 95 07:47:41 53 15
79 HD Nepaal 2007 Pille Lepik, Taimar Väljataga 95 07:59:19 26
80 JJ18HH Rahaboss Siberist & Co Ats Sõnajalg, Marek Karm 94 07:34:14 54 4
81 HH VIP Andrei Grištšenko, Albert Shank, Raivo Laanemets 94 07:43:24 55
82 HH contestor.ee Viido Naruskberg, Jürgen Kallo 94 07:53:50 56
83 HD40 Ehala Kersti Ehala, Martin Ehala 93 07:37:00 27 6
84 HD S&M Siiri Mustkivi, Mart Mustkivi 93 07:50:16 28
85 HH Rajaleidjad Uko Bleive, Marek Zahkna 92 07:21:11 57
86 HD Tartu Tirijad Daisi Saetalu, Peeter Pihl 92 07:30:17 29
87 HH40 T&E Toomas Lember, Eerik Tamm 92 07:53:20 58 16
88 HD40 S.T. Siret Pärtel, Toomas Aan 92 07:54:02 30 7
89 HH Keep Walking Siim Valgeväli, Arvo Ambel 92 07:59:01 59
90 HH40 Karsumm vol 2 Indrek Juhanson, Raul Laas 93 08:00:46 60 17
91 DD Concorde S (LAT) Ilze Lapina, Zane Rosenbaha 91 07:32:39 1
92 DD40 ESET Ene Sulg, Eha Tolm 91 07:38:00 2 1
93 HH Mehed ei nuta Tõnu Põld, Marko Aasa, ülar Aasa 91 07:41:54 61
94 DD Tartu tüdrukud Eva-Maria Ehala, Grete Gutmann 91 07:46:53 3
95 HH Kawe Ago Lauri, Kristjan Hänni, Helgo äkke 91 07:47:55 62
96 HD Manta.lv/Ebike (LAT) Aiva Jakovela, Artis Jansons, Maris Jansons, Ivars Vertuls 91 07:48:23 31
97 HD Taksoftime Meelike Pandis, Tarmo Klaar 91 07:52:42 32
98 PEREHD Setod Einar Raudkepp, Kaisa Raudkepp 91 07:56:39 33 4
99 DD40 Kullaketrajad Riina Laev, Maris Roosipuu 90 07:28:39 4 2
100 DD40 Liongirls (FIN) Kaija Korhonen, Anne Korhonen 90 07:40:20 5 3
101 PEREHD Nublu Airi Alnek, Kalev Ermits 90 07:42:21 34 5
102 HH Alarmtec Marti Ranne, Priit Sarapuu, Priidu Metsamägi 90 07:44:34 63
103 HD Bebru banda (LAT) Toms Purgailis, Agrita Kornejanova 90 07:54:43 35
104 DD Fox Force (FIN) Miia Hovi, Tiina Isoniemi, Virpi Komulainen 89 07:44:30 6
105 HD Lijaan Liivi Parik, Jaanus Olop, Anti Parik 89 07:49:15 36
106 HH FA Pearu Kuusk, Marko Veisson, Jüri-Ott Salm 89 07:54:55 64
107 HH Orient Treenujad Raul Sankovski, Ivar Lai 90 08:00:48 65
108 PEREHH Team Kuusk Sander Kuusk, Karl Valdor Kuusk 88 07:56:03 66 6
109 HD Horizontale (LAT) Guntis Pikurs, Gatis Muiznieks, Helena Kotlere 90 08:01:48 37
110 HH40 Laev ja ta meeskond Urmas Laev, Aivar Meindok 87 07:15:03 67 18
111 JJ18HD The best of zvoc and meridians (LAT) Ugis Kampus, Dace Buza 87 07:32:40 38 5
112 HH Sädemed Eero Säde, Timo Säde 87 07:39:08 68
113 HD Koomaklubi Einar Kivisalu, Eva Arusoo, Meelis Viirma 87 07:45:05 39
114 HD A-Tiim Aivo Kaljumäe, Ave Toomingas, Anti Kaljumäe 87 07:46:51 40
115 PEREHH Auseklis (LAT) Ainars Gailis, Zigmars Gailis, Andris Gailis 87 07:50:47 69 7
116 DD40 Võsarändurid Aari Talver, Mai Viirmann 87 07:51:56 7 4
117 HH Kolm karu, maksud maha Meelis Noorväli, Marko Laurits 86 07:36:57 70
118 HH Nebula Mikk Suisalu, Siim Suisalu 86 07:40:10 71
119 HD Oggy and Cockroach (LAT) Daina Vabole, Gatis Visnevskis 86 07:47:56 41
120 HH Mail Hai Siim Lannes, Ahti Heinla 86 07:50:11 72
121 HH Desorient Raivo Saame, Kristjan Maade, Meelis Org 86 07:50:24 73
122 HD Parim viis sünnipäeva veetmiseks! Ele-Kaja Gildemann, Rain Muru 85 07:50:31 42
123 HH KKMK Tanel Raig, Alvar Kangur 85 07:54:40 74
124 HD Fair Play Team Hemohes Ruta Tamre, Mihkel Reimaa 85 07:58:56 43
125 HD Amaterasu Kadri Limberg, Andreas Kraas 84 07:42:02 44
126 HD Tehniskais Projekts (LAT) Didzis Conka, Aija Conka 84 07:42:08 45
127 DD40 Esto Daamid ülle Pellja, Siiri Poopuu 84 07:49:37 8 5
128 HH Kiiret pole! Alo Süvari, Anders Süvari 84 07:51:15 75
129 HH AARAIN Ain Fjodorov, Erik Vest 84 07:53:44 76
130 HD MK Kai Valtin, Martin Meri 84 07:55:12 46
131 HH Black Pole Margus Vilu, Argo Priivits 83 07:45:55 77
132 HH Kollid Jüri Kadaja, Toomas Liivamägi, Raivo Valk 83 07:51:25 78
133 HH Concorde V (LAT) Edgars Liepins, Ingus Portnajs 83 07:53:09 79
134 PEREHD Viis viimast Jaan Olvet, Hiie Laugesaar, Marta Olvet, Tõnis Laugesaar, Jaana Olvet 82 07:52:24 47 8
135 DD A & ü Anu Oras, ülle Lobjakas 82 07:54:04 9
136 HH korp! Sakala Marko Avikson, Tarmo Needo, Taavi Tamkivi, ülo Needo 82 07:56:43 80
137 HD M&M Team Mari-Liis Kaljur, Maido Kaljur 81 07:21:34 48
138 HH Twister Kalev Käosaar, Erki Erm 81 07:27:03 81
139 DD Turistes (LAT) Agita Slara, Iveta Druva-Druvaskalne 81 07:35:31 10
140 HD Nunnu Annika Loorits, Neeme Loorits 81 07:42:21 49
141 HH 8:00:00 Mart Arusoo, Silvar Savolainen 81 07:48:00 82
142 HH Aatsat (FIN) Petri Aaltonen, Mikko Stenström 81 07:48:55 83
143 HH40 Vemo Heini Tammik, Kaljo Julge 81 07:49:27 84 19
144 DD Nipitiri Kirsten Nigul, Triina-Britt Preden 81 07:56:04 11
145 HD Maniacs Eret Rääk, Meelik Gornoi 80 07:39:35 50
146 HD Rooba Kuno Rooba, Raili Rooba 80 07:53:05 51
147 DD TallinnDubaiNasdaq? Dagmar Kleinert, Kristi Mae 79 07:30:22 12
148 HH Elu on seiklus! Jaanus Jõgis, Tamas Bluum 79 07:38:17 85
149 HH40 Tammejärve I Arvo Järvet, Jaak Jaagus, Jüri Roosaare 79 07:39:02 86 20
150 HD Zerblatt Eero Ringmäe, Kalle Tomingas, Mart Tudre, Risto Agu, Jana Strõnadko 79 07:47:49 52
151 DD40 Alnis (LAT) Inguna Cakure, Daiga Rigava 79 07:48:15 13 6
152 HD Baltie Zalksi (LAT) Baiba Kaskina, Ivars Krenklis, Katrin Vels, Edgars Celms 78 07:27:50 53
153 JJ18HH Langipödrad Madis Lepiksaar, Ats Lahi 78 07:29:18 87 6
154 HD Juhuslik Triiv Paavo Helde, Küllike Rehe 78 07:38:53 54
155 HD40 Kulgejad Andrus Sipsaka, Gea Rennel, Inger Jalakas 78 07:42:16 55 8
156 HD Ilusad kuused Kaur Kirjanen, Kristi Kirjanen, Kristjan-Martin Kirjanen, Ilmar Udam 78 07:44:12 56
157 DD40 Kobrase DUO Marje Tobreluts, Saima Värton 78 07:47:26 14 7
158 HH Vilgas Mügri Taavi Kuha, Toomas Orason, Siim Espenberg 78 07:47:52 88
159 HD40 Harjutaguse Imbi Kõiv, Triin Märtson, Ennike Teppand, Arne Biedermann, Jüri Kõiv 80 08:01:15 57 9
160 HH ükskõik Urmo Keskel, Raul Vahisalu 80 08:01:42 89
161 HH Hireright Thunder-Enterprise Dmitri Shved, Alex Rudenko 77 07:57:37 90
162 HH KJ O-Sõbrad üllar Pärnaste, Hannes Umborg 77 07:58:15 91
163 PEREHD Bebru Miga (LAT) Ruta Miglava, Andris Miglavs 89 08:11:22 58 9
164 VV55HH Sähkud Enn Aedna, Mati Tõnus 76 07:28:36 92 21 4
165 PEREHD Laanjõe Aili Laanjõe, Aivar Laanjõe 76 07:38:44 59 10
166 HH Pori Põlvini Janno Rillo, Risto Bogdanov 75 06:46:23 93
167 HH Naxitrallid Sulev Kesküla, Kristjan Jalukse 75 07:22:15 94
168 HD Anni & Inni Anne-Ly Viikmaa, Indrek Viikmaa 75 07:30:27 60
169 HD Jõhvikad Kairit Pohla, Taimo Kolsar, Triin Pohla 75 07:42:12 61
170 HD Tuli takus Raimo Kleinert, Katrin Birk, Taivo Saarts, Karli Möller 75 07:52:48 62
171 HH VETALATA Veiko Tali, Taivo Tali 75 07:54:03 95
172 HD Hallikma Adventure Team Maret Hallikma, Heiti Hallikma, Pille Ambur 74 06:28:47 63
173 HH Algajad Mart Suursu, Jaak Janno 74 07:17:24 96
174 HD AK (LAT) Arturs Saukants, Kristine Niedra 74 07:28:03 64
175 HH Matkasellid Martin Suga, Märt Suga 74 07:38:03 97
176 HD Tark ei torma Kristi Siibak, Erko Reigo 74 07:50:20 65
177 HH ANDRAU Andres Isakar, Raul Mõtus 74 07:50:32 98
178 HD40 Neljad-viied Marje Sepp, Leo Sepp 73 07:43:48 66 10
179 HH Banzai Dmitri Smirnov, Sergei Bessonov, Ilja Lutov, Kirill Miljajev 73 07:43:58 99
180 HD Hireright SmartSafeRight Andrei Jakovlev, Asja Veideman, Vlad Lazarev 73 07:50:02 67
181 HD Asjatult ei longi Eneli Ivask, Urmas Kivirüüt, Tanel Molok, Liina Sadrak 73 07:50:29 68
182 PEREHH Kolm karu Mihkel Tarve, Kristjan Kangur, Aarne Kangur 73 07:59:57 100 11
183 HH Kange kana Lauri Nokkur, Hindrek Nokkur 75 08:01:41 101
184 VV55HH Kännuämblikud Tiit Ploompuu, Raivo Meier 79 08:05:48 102 22 5
185 HD Seenelised Tarmo Siimsaare, Kadri Uiboupin 72 06:14:20 69
186 PEREHD Anna-Minna & Co Monika Vehlmann, Jaan Vehlmann, Ingrid Vehlmann, Danilo Piht 72 06:15:48 70 12
187 HD40 HELLO! Heili Vasser, Vello Vasser 72 07:50:35 71 11
188 HD Punkt ei ole jänes Ragnar Toomla, Heiki Urbala, Merike Mumme, Kristin Peebo 72 07:51:58 72
189 PEREHH CIBRIC (LAT) Juris Lazdins, Karlis Lazdins 72 07:54:42 103 13
190 HD Luxus 2 (FIN) Tiina Hovi, Antte Vuosku 72 07:56:29 73
191 PEREHD Tiinants Tiina Turban, Ants Turban 71 07:04:33 74 14
192 HH Tasa ja targu Alar Alumaa, Toomas Virro, Paavo Truu 71 07:35:22 104
193 HD Värske õhk Agne Sokolov, Artjom Sokolov, Imre Lepik, Siim Liblik 71 07:35:40 75
194 HH Ramblers (LAT) Aivars Birks, Sandis Silins 71 07:41:46 105
195 PEREHH Palumetsa 1 Kaarel Tiganik, Taavi Tiganik 71 07:48:02 106 15
196 HD JFF Tiina Kangilaski, Jaan Metsa 71 07:50:36 76
197 HD Klimpa (LAT) Raita Zaube, Inese Purmale, Almants Ronis 71 07:51:48 77
198 PEREHD Lauga Laura Joonas, Erika Joonas, Eero Joonas 70 07:10:38 78 16
199 HD Viboelased Franek Persidski, Andra Oja 70 07:13:13 79
200 PEREHH Vähikäik Erkki Vähi, Tõnu Vähi 70 07:30:36 107 17
201 PEREDD Tammetõru Anneli Tamla, Tiina Tamla 70 07:38:55 15 18
202 HH EMT VJO Aimar Liiver, Raimond Saks 70 07:39:02 108
203 HD Jalakäijad ülle Voolaine, Henn Rast 70 07:43:02 80
204 VV55DD Visad vanurid Evi Vahu, Eha Arb 70 07:44:55 16 8 6
205 VV55HD Team Gulo (FIN) Kari Hovi, Ritva Mononen 70 07:48:50 81 12 7
206 HH Oskar ja sõbrad Artur Keerov, Märten Mõttus 70 07:50:08 109
207 HD Sambla Racing Epp Hellak, Raimo Laosma, Innar Marmor 70 07:50:41 82
208 VV55HD KiRe Rein Küttim, Kiira Tarassova 70 07:51:19 83 13 8
209 HD 8 tundi lonkimist Erki Kriks, Egne Kriks, Maarja Niinemägi 70 07:52:21 84
210 DD Oota Sa! Anne Pirn, Helen Korju 69 07:11:22 17
211 HD Karbon Hanner Verlis, Leino Schnur, Reet Neemoja, Piret Bergmann, Elen Mitt 69 07:24:04 85
212 DD Veronica & Aet Veronica Irmann, Aet Ristimägi 69 07:40:14 18
213 HD40 Sügisball Mari Pukkonen, Erika Ader, Sulev Kuuse 69 07:46:20 86 14
214 DD40 Kand ja varvas Sirje Rohtla, Eha Kriks 69 07:51:20 19 9
215 VV55HH HM Mati Merilo, Helgo Tiidor 68 07:48:41 110 23 9
216 HD Kuriloomad Kaisa Rebane, Terje Roht, Kaur Virunurm 68 07:56:54 87
217 HH NIRC Grupp Alar Teras, Vahur Leemets, Viljar Pipenberg 68 07:57:58 111
218 HH Team Skype Gamma Renat Vafin, Aleksandr Ganzha 67 07:04:56 112
219 HD40 M&A Maire Limberg, Aare Limberg 67 07:10:26 88 15
220 HD Julge möte Kristina-Majbrit Paju, Priit Kuuskme 67 07:23:46 89
221 PEREDD Süsi Agnes Vask, Triin Vask 67 07:30:54 20 19
222 HD Väike Muki Ester Klaas, Toomas Bauvald 67 07:34:51 90
223 DD Kaks ühes Age Trink, Margit Viilep 67 07:35:09 21
224 HD Zagis & Zebiekste (LAT) Ilze Vilks, Gints Germanis 67 07:42:37 91
225 HD Sambudza Elina Rant, Rait Ermann 67 07:51:11 92
226 PEREHD Marrandi Rando Marrandi, Reelika Marrandi, Margus Marrandi 67 07:57:46 93 20
227 HH Gematogen Kirill Klenski, Alexander Belov, Aleksandr Petuhhov 66 07:22:04 113
228 HD40 Lido zemu S (LAT) Aija Zogla, Aivars Zogla 66 07:28:37 94 16
229 DD Seiklusklubi Xdream 2 Tuuli Mäeots, Laidi Mäeots, Milja Mäeots 66 07:31:00 22
230 HD Cyberfast Margus Freudenthal, Margit Turro, Reeno Reeder 66 07:37:50 95
231 HD Põhjala Mari-Liis Keskpaik, Mart Loorits, Andres Koobas, Mari-Liis Eeljõe 66 07:45:37 96
232 PEREHH Paksud poisid Toomas Nestor, Paul Nestor 66 07:58:12 114 21
233 HH Bargais pljaaveejs (LAT) Martins Kengis, Ivars Veisbuks, Normunds Andersons 65 07:33:02 115
234 PEREHD HP-Sport team Heiki Pajuste, Helis Pajuste 65 07:46:47 97 22
235 HD Duracell Liisi Peiker, Silver Kangur, Margus Lehtme, Ksenija Buzõkina 65 07:55:10 98
236 JJ18DD N.K. Team Karmen Alnek, Nele Taba 65 07:56:48 23 7
237 DD R-ruudus LSF PT Helen Rohtla, Merle Rohtla 65 07:59:20 24
238 HD JAKSA Jaanus Kaur, Andres Aavik, Kadri Troost, Sven Troost, Asso Silm 64 07:07:41 99
239 HD Horizontale Y (LAT) Andris Lukins, Arturs Veveris, Dace Krejere, Normunds Krumins 64 07:16:03 100
240 HD Truup Kati Pihlapuu, Priit Roosnupp, Moonika Roosnupp 64 07:24:04 101
241 HD40 TOM I Vaike Tomann, Udo Lüüs 64 07:24:47 102 17
242 HD JA-AN Janno Mäeotsa, Anna-Maria Kaseoja 64 07:29:39 103
243 HD Quattro-4 Anne Noop, Anniki Inno, Marit Jaaska, Kuldar Mägi 64 07:35:06 104
244 PEREHD Takud tules Maie Takk, Aimur Takk 64 07:37:11 105 23
245 DD Turboparmud Kadi Taalberg, Enel Tomson 64 07:37:53 25
246 HD40 Keila Tammed Andrus Tamme, Eha Tamme 64 07:38:19 106 18
247 HD Andreas Anu Koppa, Agu Koppa, Madis Arro 64 07:42:35 107
248 DD40 A-rühm Anne Arold, Aino Koser 64 07:43:07 26 10
249 DD Visad piigad Laura Suur, Liisi Küüts 64 07:47:36 27
250 DD40 KaKar Karmen Raus, Kaja Rahu 64 07:50:42 28 11
251 HD Naabrid Tiina Krevald, Urmo Vallner, Toomas Kriisa 64 07:52:36 108
252 HD H&A Aivo Jürgenson, Helena Jürgenson 64 07:56:09 109
253 HD Isekas DNA Eve Sankovski, Veljo Kisand, Kersti Kristjuhan 63 07:37:18 110
254 HD Biitlõ Hannes Vaher, Britt Reimets, Kairi Paat 63 07:39:32 111
255 HD Okas päkka Teele Tamme, Karin Kukk, Lars Laanep 63 07:39:44 112
256 PEREHH Tamm ja tõru Tõnis Härm, Robert Põldre 63 07:59:56 116 24
257 PEREHH Kolm meest Ivari Vasar, Urmas Kokk, Martin Kokk 62 07:05:51 117 25
258 HH Võilillega kirve kallal Anno Aedmaa, ülar Vaadumäe, Rauno Vinni 62 07:17:52 118
259 HH Prügikala Ragnar Leimann, Rain Bõmberg, Mihkel Keinast 62 07:22:01 119
260 HH Medisoft ja sõbrad Artur Novek, Aivar Jõgiaas, Rain Kõiv, Eedi Sepp, Aigar Sirel 62 07:22:10 120
261 DD Edasi Ehtel Taevere, Ilona Maidla, Ingrid Põder 62 07:27:22 29
262 HD AAZHI-1 (LAT) Ginta Narnicka, Andrejs Narnickis 62 07:43:44 113
263 DD Luxus 1 (FIN) Mari Soini, Maria Arminen 62 07:46:25 30
264 HH OKKKFI Gerrit Kanarbik, Valdur Truija, Martin Kanarbik 62 07:49:39 121
265 HD Tartu Trammidepoo Juhan Aasaru, Marit Aasaru, Kauri Kägo, Marju Kleemann, Imre Lumiste 62 07:49:48 114
266 HD TREV2 Häli Viilukas, Hiie Tiidemann, Andres Parve, Ave Tämm 62 07:56:40 115
267 HD40 TMK III Endel Karp, Sirle Antov, Pavel Rambak, Priit Pihelgas, Ene Ehrenpreis 67 08:04:01 116 19
268 HD Sabatalu Gert Väli, Karin Väli 70 08:07:03 117
269 HH Maratoonarid Viktor Gurkin, Dan Hüvonen, Kalle Kilk 61 06:50:02 122
270 HH KEM Keio Kraaner, Elari Kivisoo, Märt ääremaa 61 07:48:57 123
271 HD LSF PT Pille Pille Tõnisson, Martin Jostov, Mait Tõnisson, Margus Andresson 60 06:48:43 118
272 HD Tornimäe 1 Kätlin Simberg, Greete Kliimann, Sami Eskelinen, Tanel Veisserik 60 07:53:01 119
273 HD A&M Andres Vilgota, Maikki Moosus 60 07:55:14 120
274 DD40 Stockholm400 Tiina-Mari Kõrge, Katrin Kukk 60 07:56:44 31 12
275 JJ18HD Karukellad Anni Vainola, Asso Kesaväli, Teele Randman 59 06:53:59 121 8
276 HD Roheline kaart Jaanika Parts, Andres Vain, Ketlin Bachmann, Kristiina Kaldre 59 07:20:22 122
277 HD Koperdised Anne Lagemaa, Jaanus Vahi 59 07:22:20 123
278 HD40 Kõps Jaan Suursu, Merike Suursu, Helina-Külliki Kolkanen, Eve Vaarmets 59 07:32:49 124 20
279 HH NO MAM 2 Kalvo Kriisk, Erme Reino, Mart Mikson, Bruno Piper 59 07:36:30 124
280 HD Vagla Valli Valgast Ott Maasikas, Elise Sass, Aivar Soomann, Maarja Soomann 59 07:42:07 125
281 DD40 Metsamoorid Kaie Kivila, Leili Prans, ülle Põldoja 59 07:51:32 32 13
282 HD TMK II Eerik Lossmann, Viia Gladõševa, Margit Paumets, Maret Vildak, Ants Laansoo 59 07:54:45 126
283 VV55DD Teosammul Rutt Kukk, Urvi Sarv 58 07:22:27 33 14 10
284 HH Time UP Tauno Tamberg, Toomas Leesi 58 07:30:18 125
285 HD Geomafia 2 (LAT) Anita Bisofa, Dace Platniece, Martins Zigurs 58 07:36:07 127
286 HH Kuldne oder Raul Orgla, Tanel Kadai 58 07:48:35 126
287 HH Tammejärve II Tanel Järvet, Raimo Pajula 58 07:49:36 127
288 PEREHD Fotograaf & co Külli Kivioja, Väino Kivioja, Andrus ööpik 57 07:05:07 128 26
289 DD Maadlejad Rita Rado, Kaia Randman 57 07:14:35 34
290 HH AAZHI-2 (LAT) Didzis Kalnins, Gundars Brants 57 07:26:43 128
291 HH Operaator Klõps Rain Pajur, Tarmo Jõe, Tõnu Tammiksalu 57 07:32:25 129
292 HD Virolaiset hullut Ivo Müürsepp, Tanel Kaus, Katriin Allik 57 07:35:18 129
293 DD40 Nipernaadid Malle Viilma, Koidu Laanemets 57 07:35:27 35 15
294 HH Metsavennad Eero Vegmann, Ahto Vegmann 57 07:39:14 130
295 HD40 Lohusalu Dünamo Kristel Sarri, Lea Avango, Mart Nurk, Heldi Kotkas 57 07:40:47 130 21
296 HH Bona Fide jalutajad Heiki Savitsch, Peeter Jõers, Rain Semper 57 07:44:11 131
297 DD Pirnikesed Pille Pirn, Kadri Pirn 57 07:45:00 36
298 JJ18DD Piimaauto Annika Valkna, Anna-Maria Gorislavskaja, Monika Maarend, Merit Rikko 57 07:49:39 37 9
299 HD Naaglid Tiiu Naagel, Mihkel Naagel, Piret Pailk 56 06:53:46 131
300 DD Kikulinnud Anneli Pello, Ruth Rootslane 56 07:23:06 38
301 DD Siblivad sibelponksid Moonika Mehin, Kadi Jääger 56 07:34:38 39
302 HD Kollane parika Maarja Klaas, Meelis-Mait Sildoja 56 07:37:21 132
303 HD Vunder Hedi Vaikjärv, Jon Thompson Coon, Jörgen Vaikjärv, Risto Vaikjärv 56 07:38:22 133
304 HH Ivo & Andres Andres Lõhmus, Ivo Hakman 56 07:44:25 132
305 HD LSF PT Kadri Kadri Sepp, Ainar Sepp, Andrus Järg, Lauri Olli 56 07:45:14 134
306 DD40 Lambist Katrin Viru, Anu Pallon 56 07:48:31 40 16
307 DD40 BEBRI-S (LAT) Ilze Vabole, Inese Purgaile 56 07:55:07 41 17
308 HD Vahtraleht Laura Lillsaar, Kristel Koitla, Mare Leht, Toomas Lillsaar 60 08:03:04 135
309 HD TOM II Heiki Tomann, Kristiina Tomann 55 07:09:42 136
310 HH Neli meest Mart Enn Koppel, Kaimo Käärmann, Vahur Kask, Toomas Talumaa 55 07:30:34 133
311 PEREHD Happy Family (LAT) Aleksandrs Peisenieks, Liga Peiseniece, Mark Merwin 55 07:33:14 137 27
312 HD õige suund Elina Kutti, Kuldar Kutti 55 07:51:05 138
313 HH Tänuvõti Taavi Toomere, Lauri Eskor, Marti Savi 54 07:09:42 134
314 HH LE-92 Asko Kaldas, Sven Rea 54 07:15:44 135
315 DD Sääsehirm Mari-Liis Toom, Merle Lilleoru, Evelin Bauman 54 07:21:41 42
316 DD40 Elame veel Anne Metssalu, Tiina Kivimäe 54 07:25:47 43 18
317 HH NO MAM I Kristjan Kaljund, Uku-Mats Peedosk, Peter Linkus, Valmar Evert 54 07:42:55 136
318 HH Kala Erki Hallingu, Indrek Vaino 54 07:44:25 137
319 HD Crawling Estonians Kaire Sõmer, Priit Langeproon, Liis Saks, Kristian Saks, Peep Eomois 54 07:45:33 139
320 HD Telekoomikud Kätlin Kulm, Janno Viskus, Maarja Laos, Reigo Päts 54 07:57:35 140
321 PEREHD Pesakond Indrek Jentson, Mare Jentson, Madli Jentson, Marili Zimmermann, Margret Zimmermann 53 05:54:48 141 28
322 PEREHD Miu ja Mäu Andres Ainelo, Juta Ainelo 53 07:27:20 142 29
323 HD Viinerkoer Reigo Roasto, Margit Tennokene, Mirgo Gorban, Martin Tennokene, Toomas Tammaru 53 07:38:52 143
324 HD Kobedad Karud Kaire Sirel, Erki Endjärv, Silja Moik, Marge Rom, Kadri Tamm 53 07:39:28 144
325 HD Parim enne Anneli Averin, Hedi Leomar, Asko Põder, Elo Mandel, Katrin Kaare 53 07:39:29 145
326 HD Uinuv tigu Toomas Kuul, Katrin Kuul, Heleri Bauer 53 07:44:49 146
327 HD LSF PT Triin Triin Vanem, Mait Vanem, Liis Ojamäe, Argo Ojamäe 53 07:47:52 147
328 PEREDD Griffindorid ülle Uustalu, Triin Melnik 53 07:54:51 44 30
329 HH Hireright Flash-Express Roman Dranov, Ivan Semyonin 57 08:03:59 138
330 DD Nõva Tiim Anu Järv, Külli Tõnus 52 06:40:42 45
331 DD õekesed Kaisa Laid, Liisa Laid 52 07:33:13 46
332 PEREHD Karupoeg Puhh & sõprad Margit Aarna, Gertrud Aarna, Mario Aarna, Krister Aarna, Urmas Aarna 52 07:34:06 148 31
333 PEREHD Pimeloom Andres Ehrenpreis, Piret Ehrenpreis, Lauri Ehrnepreis 52 07:47:39 149 32
334 VV55HH Hundimesila Rein Mesila, Juhan Hunt 52 07:49:25 139 24 11
335 DD Orientiirutajad Alma Sarapuu, Geily Niinemets 51 06:52:02 47
336 HD Daam ei torma Relika Arpo, Merle Töyryvuo, Anneli Sirp, Lauri Rohtoja, Tõnu Vetik 51 07:06:13 150
337 DD40 Suur Jalutuskäik Anneli Pak, Virve Einpaul 51 07:06:49 48 19
338 HD Tallinna Kilud Liis Randus, Liina Rekand, Siiri Pelisaar, Joaquin Sendino 51 07:07:30 151
339 PEREDD Ukerdajad Anneli Metsmaa, Tiina Metsmaa 51 07:20:49 49 33
340 PEREHH Võsarebased Sven-Erik Rebane, Heino Rebane 51 07:50:38 140 34
341 HD Karu ja Lõvi Kati Koido, Vallo Kask 54 08:02:26 152
342 HD Charlie Inglid Priit Piile, Kadri Karu, Evelyn Silvet 50 07:10:33 153
343 DD Me-ei-võida-põhimõtte-pärast Anu Leedjärv, Margit Heinlaan, Angela Ivask, Mari-Liis Ivask, Kaja Kasemets 50 07:26:16 50
344 PEREHD Seiklejad Taivo Kangilaski, Margit Maalmeister, Erik Kangilaski 50 07:41:37 154 35
345 HD HaLe Hannes Himma, Lee Pukkonen 50 07:59:46 155
346 DD AKK Ave Jõgisu, Kristiina Fuchs 49 07:18:54 51
347 DD MEE Meril Sarapuu, Eda Türnpu, Eli Rand 49 07:25:26 52
348 PEREDD PUSA Pirko Peterson, Taimi Ummalas, Ave Ummalas 49 07:25:30 53 36
349 HD E&K Eron Adoberg, Katri Lõugas 49 07:28:19 156
350 HD LfsMürsikk Heikki Puhk, Kadri Karin, Meelis Järvpõld 49 07:35:28 157
351 HD Käng Tiina Nukk, Tarmo Treimann, Jaak Paju, Juhan Karin 49 07:36:58 158
352 DD Profülaktikud Triin Raudsepp, Katrin Martinson, Eneli Lilleväli, Merli Kale 48 07:20:13 54
353 HD Täna õhtul me ei jookse Raigo Rannaväli, Egert Paeste, Piret Oruste 48 07:20:18 159
354 HD Lendoravad Katrin Uudeküll, Martin Sõmer 48 07:25:08 160
355 DD Metsakunnid Kerttu Karjust, Kristi Valdmets 48 07:38:27 55
356 HD b-mööbid Kristo Kamratov, Kadi Veesaar, Gerli Kriiska, Sigrid Särak 48 07:46:56 161
357 DD40 Muna Anu Juurik, Maret Suitslepp 48 07:56:42 56 20
358 PEREHD Karvased ja Sulelised Sirje Lind, Maret Lind, Uve Nummert, Kaspar Nummert, Erik Kadak 47 07:13:03 162 37
359 DD EHE Eve Loopere, Eva Eldermann, Halina Mugame 47 07:41:58 57
360 HD Nüüd teame ka reegleid Sulev Reisberg, Tuuli Reisberg, ülle Sirkas, Tiit Umbsaar 47 07:45:59 163
361 DD40 Okas Lehte Ilves, Taimi õunapuu, ülle Raudsepp 47 07:53:41 58 21
362 HD40 TMK I Mati Toom, Aigar Orub, Ilme Orub, Helin Raik 47 07:56:03 164 22
363 HD SAMM Margus Soosalu, Marika Arro 45 07:16:54 165
364 DD Lapikud Aive Uus, Triin Nargla 45 07:59:15 59
365 HH ürgmehed Risto Tamme, Martin Laur 44 04:51:01 141
366 VV55HD FEIL Ilse Uus, Feliks Kipper 44 06:24:24 166 23 12
367 HD40 Bona Fide uitajad Maila Moor, Uno Roosileht 44 06:38:39 167 24
368 HD Kuubikud Timmo Krull, Kersten Piir, Rutt Sööt 44 07:15:39 168
369 HD Hurraa Torpeedo Harry Kleinberg, Marko Kleinberg, Heidi Loorens 44 07:24:29 169
370 DD Jooksikud Kristi Moisto, Eeva Pajuviidik 44 07:40:12 60
371 PEREHD Siimari Siim Turban, Mari Turban 44 07:43:25 170 38
372 DD M.K.M. Monika Rusing, Kaire Kallak, Maire õunmaa 44 07:47:02 61
373 HD A3 Katrin Kokk, Kerli Veski, Aivar Kalle, Andrus Männisalu 44 07:52:55 171
374 HD d-mööblid Henry Melnikov, Rainer Kana, Merlin Simm, Raivo Piirat 44 07:54:28 172
375 HD c-mööbid Maret Kaadu, Uko Nurk, Kaur Tiitus, Riho Jaska 43 07:56:50 173
376 VV55DD äpud Mare Raidma, Helje Reinholm 42 06:32:24 62 22 13
377 HD Korbekad Heidi Prits, Liina Korbe, Heldo Korbe, Kristel Rannamees, Maire Uusen 42 06:58:01 174
378 HD f-mööbid Lauri Tarend, Kadri Ruusmaa, Aarne Roosi, Juri Vosatch 42 07:16:07 175
379 DD Team Panda (FIN) Jenni Kaipainen, Henna Väistö 42 07:16:47 63
380 HH e-mööbid Priit Lepp, Vambo Põldra, Lauri Võrno, Ilmar Kerm 42 07:42:05 142
381 DD Kulles Katrin Tomson, Urve Toots, Lee Põllumaa, Elo Sisask, Signe Tobi 41 07:47:27 64
382 DD Vahuri Inglid Helen Virro, Epp Paal 40 06:31:39 65
383 DD40 Rahulikud heeringad Tiiu Kaalep, Asta Zimmerman 40 07:20:52 66 23
384 DD40 Kahekesi Helge Valdek, Helve Luht 40 07:27:04 67 24
385 VV55DD Kolmekesi Ene Loide, Juta Virkepuu, Liis Lille 40 07:27:05 68 25 14
386 DD LEX Jaanika Jundas, Kadri-Ann Jundas, Lilian Leps, Darja Godecki 40 07:41:11 69
387 PEREHD Jekaba Agentura (LAT) Uldis Alksnis, Mudite Alksne, Andris Alksnis, Liga Alksne 40 07:56:48 176 39
388 HD Nike ACG Alar Viitmaa, Ruth Vaher 39 02:51:29 177
389 HH MNJ Marko Jäetma, Niilo Hein, Jüri Tänav 39 07:36:04 143
390 HD A1 Andres Uusma, Marek Ploompuu, Raili Severt 39 07:53:08 178
391 HD Kaks saia, üks piim Kritina Vesilind, Kaie Ustav, Taavi Ustav, Maret Rõuk, Piret Leemet 38 06:35:17 179
392 HD Karm ehk mark Jürgen Klammer, Eero Arpo, Mario Raiestik, Margit Maidre 38 06:55:17 180
393 HD AusLat (AUS) Graham Andreson, Anita Anderson, Ziedonis Grigorjevs 38 07:33:55 181
394 DD Mõnglid Katrin Raava, Anneliis Ahveldt 37 07:35:58 70
395 PEREHD Team Nostovoima (FIN) Hanna Partanen, Mikko Partanen, Antto Partanen 36 07:23:33 182 40
396 PEREHD Sõgeda Kayakk Meelis Pert, Liisa Pert, Minna Pert 36 07:48:35 183 41
397 HD Tallatakso Anti Laur, Aile Keskel 35 05:23:07 184
398 PEREHH Uddeholm Team Tõnu Sellin, Kaspar Sellin 35 06:28:20 144 42
399 PEREHD Lendurid Indrek Tulvik, Ivo Tulvik, Jaana Skvortsova, Liisa Tulvik 35 06:46:48 185 43
400 VV55DD Naudiks Helle Jaaniste, Ilona Vanaveski 35 07:35:50 71 26 15
401 HD AOU Jarkko Ainsoo, Mari-Ann Lõõnik 34 05:51:10 186
402 HD A4 Allan Amberg, Annely Hannibal, Ene Room, Kristiina Paist 34 07:39:28 187
403 HD SK Xdream 3 Kadi Jääger, Kristjan Gans 33 03:00:35 188
404 HD40 PERA Peeter Manitski, Mare Randmaa 32 06:58:35 189 25
405 HD Oh ja Ah matkal Külliki Krabbi, Andrus Padar 32 07:19:00 190
406 DD Pohlad läbi?! Katrin Pajula, Anne Toom, Eeva Tali 31 07:17:11 72
407 DD Team Lepokitka (FIN) Tiina Pölönen, Tarja Virkkunen 31 07:34:06 73
408 HD A2 Kaia Saar, Priit Kuusik 31 07:59:05 191
409 PEREHD Aatomikud ja küberneetiline karuke Priit Truusalu, Tuuli Triin Truusalu, Johannes Pärtel Truusalu 30 07:35:54 192 44
410 HD Optimistid Krista Puidak, Airi Kullamaa, Risto Lepp, Marju Tooming, Hisko Vares 29 06:22:45 193
411 HD Küünikud Kristi Keskpaik, Marianne Orutar, Meelis Sentifoli, Priit Lehtmets 29 06:22:51 194
412 PEREHD Mäger & Co Inga Petuhhov, Madli Petuhhov, Mihkel Petuhhov, Meelis Karp 40 08:10:39 195 45
413 HD Siiderdajad Tauno Nõulik, Tõnis Tiitsaar, Maria Vita 28 07:17:16 196
414 PEREHD Neli tigu Viljar Tulit, Britt Tulit, Monika Tulit, Kaspar Tulit 27 05:46:30 197 46
415 HD Seenekütid Egle Sgirka, Erki Aamer, Jaanus Kaik, Taavi Gröön 27 06:34:47 198
416 DD AS Aega Küll Maarika Vask, Mirjam Heinmann 27 07:34:14 74
417 HD ERRWIN Anne Toom, Henry Semmel, Roman Hein, Ruta Kärt 40 08:12:59 199
418 HD Kolmekesi Piret Vaht, Mart Toom 25 05:36:54 200
419 HH Edisoft Roman Startsev, Rene Sein, Eduard Kotsetov 47 08:21:33 145
420 PEREHD Känd ja käbi Kadri Ainelo, Jaan Ainelo 24 04:55:34 201 47
421 HD Orto ja apelsinid Taavi Hein, Martin Hein, Mailin Aasmäe, Kaarin Jõgi, Tiina Eljas 24 06:25:18 202
422 JJ18HH Aruküla uudised Kristo Lassi, Henri Reeder 24 06:44:18 146 10
423 HD Nalja Nabani Lenne Kask, Kalev Tabur, Erich Erm, Heleri Kirss, Triin Poolen 24 06:50:43 203
424 PEREHD Kilpkonnad Toomas Nõgisto, Imbi Nõgisto, Tõnis Nõgisto, Siim Nõgisto 23 04:20:29 204 48
425 PEREHD Idüll Preet Russak, Laura Paide, Paula Russak 22 04:13:18 205 49
426 PEREHD Tibutriinud Tanel Dovnar, Heija Pärtel, Triinu Pärtel 21 07:29:16 206 50
427 PEREHD Täpi Asko Tamme, Katrin Kaldma, Kaisa Kaldma, Siim Tamme 20 07:48:29 207 51
428 VV55HD Kõrvased Mari Kõrvas, Avo Kõrvas 19 03:47:49 208 26 16
429 VV55HD Kaasik Imbi Kaasik, Are Kaasik 18 02:57:17 209 27 17
430 PEREHH Vesilinnud Andres Vesilind, Kaarel Vesilind 16 02:33:59 147 52
431 DD Välk & Pauk Liina Jõgisu, Merli Kaljuve 12 01:25:09 75
DQ HH El Camino Alari Ilves, Alar Saar 106 ??:??:??
DQ HH Go Discover-1 Andre Nõmm, Tiit Pekk 84 ??:??:??
DQ HH Vandid Paavo Rõigas, Priit Utso 35 ??:??:??
- HH Edisoft Roman Startsev, Rene Sein, Eduard Kotsetov 47 ??:??:??
- DD Mõnglid Katrin Raava, Anneliis Ahveldt 37 ??:??:??
DNS HH a-mööbid Maiko Lello, Juri Nosatch, Igor Tsurkin 0 ??:??:??
DNS HH Kuumad Eesti mehed Lauri Rohtoja, Rando Talv, Tõnu Vetik 0 ??:??:??
DNS HD VHM Maria Zhuravskaja, Vladislav Pahhomenkov 0 ??:??:??
DNS VV55DD Võrgud välja Ene Ehrenpreis, Mare Leis, Liisa Larsson 0 ??:??:??
DNS DD M+P Marilin Mihkelson, Pille Ambur 0 ??:??:??
DNS HD Cupido ja Psyhe Piret Sepp, Priit Pirksaar 0 ??:??:??
DNS HD Kanaküla Spordibaas Jüri Liiva, Kadri Sepalaan 0 ??:??:??
DNS HD Päikesepojad Inna Turu, Kairi Sirkel, Kaitti Kattai 0 ??:??:??
DNS HD40 Tippsportlased Olav Liivak, Epp Liivak 0 ??:??:??
DNS PEREHH Lauter Team Tõnu Lauter, Janek Lauter 0 ??:??:??

Leivo  @  7.10.2007    Kommentaare 0


Lisa kommentaar